European Start-up Days

14.05.2016 10:57

19 i 20 maja w katowickim Spodku odbędzie się European Start-up Days w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Jak zapewniają organizatorzy, European Start-up Days to zupełnie nowa konferencja, która zapewni każdemu, kto ma pomysł na biznes i chce go wdrożyć lub rozwinąć na szerszą skalę, możliwość zaprezentowania się i nawiązania współpracy z inwestorami i ekspertami, biorącymi udział w EEC.

Konferencja ma być szansą na zaprezentowanie swojego pomysłu na biznes, pozyskanie inwestora czy zapewnienie medialnego rozgłosu. Od 19 do 20 maja na Europejski Kongres Gospodarczy do Katowic przyjedzie ponad 7000 przedstawicieli polityki i wielkiego biznesu. Wezmą oni udział w 100 debatach, podczas których będą wymieniać opinię i wspólnie szukać odpowiedzi na pytania o przyszłość polskiej ekonomii na tle Europy.

W trakcie European Start-up Days zorganizowane zostaną Start-up Challange. Do udziału w nich organizatorzy zachęcają, osoby, które mają pomysły przydatne dla korporacji lub biznesu: "Przyjedź, opowiedz o swoim pomyśle, zyskaj wsparcie merytoryczne, spotkaj się z inwestorami, prezesami największych spółek w Polsce. Zdobądź partnera biznesowego wśród korporacji zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami. To jedyna okazja, aby zaprezentować swój start-up przed wielkim biznesem biorącym udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym (EEC)".

Wszystkie szczegóły na stronie http://www.estartupdays.eu/pl/