Silesia Bazaar Dizajn vol. 4

02.06.2016 11:16

W weekend 11 i 12 czerwca odbędą się największe na Śląsku targi mody niezależnej i dizajnu SILESIA BAZAAR.  Letnia odsłona wydarzenia odbędzie się w przestrzeni nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Na pasjonatów niezależnej mody czekać bądą firmy oferujące nie tylko oryginalne ubrania od polskich projektantów, ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.

Letnia edycja targów będzie świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Każdy kto w czerwcowy weekend odwiedzi SILESIA BAZAAR, będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich. Lekkie sukienki, muszki, spinki, oryginalne T-shirty i unikatowa biżuteria - to wszystko znajdzie się w ofercie wystawców SILESIA BAZAAR vol. 4. Targi uzupełni Strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna Strefa Warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do kreatywnych zabaw. W sobotę odbędzie się również afterparty zorganizowane w klubie “Królestwo”, na które zaproszony jest każdy, kto pojawi się tego dnia na targach. Dwudniowa impreza dostarczy z pewnością wiele modowych inspiracji, niezapomnianych doznań i pozytywnych emocji.

Targi SILESIA BAZAAR już na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. Współgospodarzem imprezy jest Miasto Katowice. 
Więcej szczegółów na stronie internetowej: silesiabazaar.pl oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook:facebook.com/silesiabazaar